אודות מדטון

 

חברת מדטון בע"מ - המרכז הטכנולוגי לשמיעה בישראל.

 

חברת מדטון בע"מ נוסדה בשנת 1975 ע"י מר יצחק דוידוביץ'.

 

מאז הקמתה מספקת החברה פתרונות שמיעה לכל אדם השואף לשפר את איכות חייו בכלל, ואיכות שמיעתו בפרט, ומהווה כתובת לפתרון אופטימלי, מקצועי וזמין.

 

חברת מדטון הינה יבואנית בלעדית של מכשירי השמיעה תוצרת OTICON דנמרק, החברה הראשונה בעולם לייצור מכשירי שמיעה, הפועלת בתחום זה משנת 1904.

לחברת OTICON מרכז למחקר ופיתוח הגדול מסוגו בעולם. חברת OTICON הינה החברת הראשונה והיחידה בעולם להשקת מכשירי השמיעה משולבי בינה מלאכותית בהשראת המוח האנושי .

 

במדטון תמצאו את הטכנולוגיות המתקדמות בעולם לפתרון בעיות שמיעה בכל הגילאים ולכל סוגי ירידות השמיעה. היום יותר מתמיד תוכלו להיכנס לאחד המכונים המתקדמים בארץ ולקבל את השירות הטוב ביותר ואת קלינאי התקשורת המקצועיים בישראל.

גם חברי קופות החולים יוכלו לקבל במכונינו הפרוסים ברחבי הארץ מכשירי שמיעה בעלי הטכנולוגיות המתקדמות בעולם ולצאת במקרים רבים כבר מהפגישה הראשונה עם מכשירי שמיעה, מבלי להמתין חודשים רבים.

מדטון נמצאת תחת פיקוח צמוד של קופות חולים ומשרד הבריאות ונבחרה להיות ספקית של מכשירי השמיעה לחברי קופות החולים כללית ולאומית. בנוסף, חברת מדטון הינה ספקית מורשית של מכשירי שמיעה של משרד הביטחון. מדטון מספקת שירותים גם לחברי קופות חולים מכבי ומאוחדת.

 

במדטון ניתן להתנסות במגוון רחב של אביזרי עזר לתמיכה ועזרה בכל שעות היום לקשת רחבה של מצבי שמע על מנת לשפר משמעותית את התקשורת גם ללא מכשירי שמיעה. מכשירי השמיעה ואביזרי העזר ניתנים לתקופת ניסיון .

 

מכשירי השמיעה התוך אוזניים של חברת OTICON מיוצרים בחברת מדטון ע"י צוות מוסמך ומקצועי ותחת תו תקן 9001-2000 ISO.

כל סדרות מכשירי השמיעה החדשים מאחורי האוזן הינם בעלי תו תקן IP57 דוחים אבק ומים.

 

לראשונה בישראל הייצור של מכשירי השמיעה התוך אזניים נעשה באופן אישי למידות האוזן של כל אחד באמצעות טכנולוגיית הדפסת תלת מימד דיגיטלית לדיוק מירבי ולהתאמה אופטימלית ואישית.

 

לחברת מדטון כ-50 מכוני שמיעה בכל רחבי הארץ שבהם מבצעים בדיקות שמיעה ע"י צוות אודיולוגי מוסמך, מנוסה ומיומן וכן התאמות מכשירי השמיעה המתקדמים ביותר בעולם.

 

חברת מדטון הינה ספקית של ציוד רפואי וציוד דיאגנוסטי אודיולוגי המתקדם בעולם תוצרת INTERACOUSTICS. חברת מדטון הינה יבואנית בלעדית של שתלי עצם מסוג PONTO של חברת OTICON MEDICAL.

 

כל אדם ימצא פתרון לכל צרכיו האישיים תחת קורת גג אחת: אוזניות, אטמים נגד מים, מגוון רחב של אביזרי עזר (מערכת FM, מגבר אלחוטי לטלוויזיה, מגבר לטלפון, לצלצול טלפון ודלת, מערכת לחיבור מכשירי השמיעה לטלפונים ניידים, שעונים מעוררים ע"י רטט, ערכות ייבוש למכשירי שמיעה ועוד...). חברת מדטון הינה יבואנית של סוללות RAYOVAC מתוצרת ארה"ב וסוללות DURACEL תוצרת גרמניה המתאימות לכל סוגי מכשירי השמיעה.

 

לחברה מעבדת שרות משוכללת ומתקדמת בתל אביב. סניף ראשי: רח' מנדלי 9 פינת בן יהודה 64 תל אביב.

 

קבע/י תור עוד היום לבדיקת שמיעה וייעוץ חינם וללא כל התחייבות . לפרטים לחץ על צור קשר.